Реалізація на Турківщині завдань і соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом

Тема реалізації на Турківщині завдань і соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя розглядалася на нараді у голови районної державної адміністрації Володимира Гребенюка, за участі  тренерсько-викладацького складу, інструкторів по спорту та вчителів фізичної культури району.

В загальноосвітніх навчальних закладах району проводяться ремонтні роботи на спортивних майданчиках та у спортивних залах, здійснюється їх поточний ремонт та оновлення.

Відповідно до Обласної цільової програми «Спортивний майданчик на 2011-2016»  виділено 33 тисячі гривень для будівництва спортивного майданчика в Турківському районі.

Обговорювалося проведення на території  району спортивно-масових змагань з легкоатлетичного бігу, волейболу, турніру з футболу серед дітей, який присвячений Міжнародному Олімпійському дню.

–                Спорт у сучасному суспільстві посідає особливе місце. Він робить наше життя багатше і   змістовніше, додає здоров’я, радість спілкування, сприяє фізичному та духовному розвитку, вчить співпереживати, – відмітив в.о. начальника сектору з питань фізичної культури та спорту Дмитро Писанчин. – Численні змагання зі спортивних ігор відіграють істотне значення в залученні до регулярних занять фізичною культурою і спортом дітей, підлітків і молоді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*