РЕАБІЛІТАЦІЯ  ДЛЯ  УЧАСНИКІВ  АТО !

Старосамбірське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у  Львівській області нагадує, що відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних  відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України ( із  змінами ), затвердженого Постановою правління Фонду від 13 липня 2017 року № 39, особи, що брали безпосередню участь в антитерористичній операції ( далі – учасники  АТО ) мають право один раз після  демобілізації за наявності відповідних медичних показань на лікування ( у супроводі членів сім”ї – чоловік/дружина, неповнолітні  діти ) в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за профілем  медико-психологічна реабілітація. Учасники АТО мають бути застрахованими особами, тобто, особами за  яких роботодавець сплачує єдиний соціальний внесок ( ЄСВ ), або ж особа самостійно сплачує за себе ЄСВ. Право вибору санаторно – курортного закладу має учасник АТО.

Термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем, або ЛКК, але не більше ніж  24 дні. На час перебування застрахованої особи – учасника  АТО у санаторно – курортному закладі надається  листок непрацездатності. Всі витрати за надані соціальні послуги з лікування  застрахованих  осіб – учасників  АТО та членів їх сімей забезпечує Фонд соціального страхування України.

Шановні учасники АТО, якщо Ви не байдужі до свого здоров”я і бажаєте пройти курс лікування у реабілітаційному відділенні санаторно – курортного закладу, то більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:

( 238)21-4-91, 21-4-43, 21-3-67  – м. Старий  Самбір

( 269) 3-21-42 м.Турка

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*