РДА відповідатимуть за погано підготовлені території районів до Великодня

Райони Львівщини завершують виконання робіт з підготування до Великодніх свят. Результати проведеної роботи у середу, 8 квітня, оглядали під час спільного об’їзду територіями усіх районів області керівництво Львівської обласної державної адміністрації та голови районних державних адміністрацій. 

Із двадцяти районів області найменше зауважень до прибирання території від сміття, очищення об’єктів, благоустрою після зимового періоду та ліквідації гостроаварійних ям було лише до 5-ти районів.

За результатами об’їзду, голова Львівської ОДА Олег Синютка у четвер, 9 квітня, доручив притягнути до відповідальності керівників районних державних адміністрацій та профільних підрозділів за неналежне виконання своїх обов’язків. Окрім того, служби контролю проведуть перевірку на територіях, де зафіксовано незадовільну роботу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*