Райони Львівщини отримають додаткові кошти на придбання для шкіл комп’ютерів та на енергозбереження, розвиток дошкільної й інклюзивної освіти

images

Бродівський район отримає 56 тис. грн. на «Придбання комп’ютерів для загальноосвітніх навчальних закладів» і 7 тис. грн. за напрямком «Медико-психолого-педагогічна допомога». Окрім того, 395 тис.грн. буде скеровано на енергозберігаючі заходи в освітній сфері. Кошти за цим напрямком отримають Бродівська гімназія ім.І.Труша, Наквашівська ЗОШ, Нем’ячівська ЗОШ, Ражнівський ДНЗ, Бродівська ЗОШ №№1-4 і Лучківська ЗОШ.

Для Буського району на розвиток мережі дошкільних навчальних закладів передбачено 100 тис.грн.  Заплановані відповідні видатки для ДНЗ «Казка» с. Ожидів та ДНЗ «Джерельце» смт. Олесько. На напрямки «Розвиток інклюзивної форми навчання» та «Придбання комп’ютерів для ЗНЗ» буде скеровано 14 тис.грн. та 40 тис. грн., відповідно. Ожидівська ЗОШ і НВК «Буська ЗОШ 1 ст. – гімназія ім. Є. Петрушевича ЛНУ ім.І.Франка» отримають кошти на заходи з енергозбереження.

У Кам’янко – Буському районі для розвитку мережі ДНЗ заплановано виділити 46 тис. грн. На придбання комп’ютерів для загальноосвітніх навчальних закладів передбачено 21 тис. грн., а на розвиток інклюзивної форми навчання – 15 тис. грн.   Ще один напрямок -«Навчальне середовище, сприятливе для збереження здоров’я» – передбачає фінансування на суму 242 тис. грн. Кошти за цим напрямком отримають ДНЗ с. Жовтанці, ДНЗ с. Незнанів, ЗОШ с. Печихвости, ЗОШ с. Батятичі, ЗОШ с. Вихопні, ЗОШ с. Прибужани, ЗОШ с. Вислобоки, ЗОШ с. Тадані, ЗОШ с. Соколів.

У Радехівському районі буде додаткове фінансування на придбання комп’ютерів для ЗНЗ (35 тис. грн). За напрямком  «Навчальне середовище, сприятливе для збереження здоров’я» передбачено 80 тис. грн. Ці кошти розподілять між Щуровицькою ЗОШ, Сморжівською ЗОШ, Грицевільською ЗОШ, Станинською ЗОШ.

Усі ці напрямки передбачені у Програмі   розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки. На їхнє виконання цього року з обласного бюджету міським та районним бюджетам буде скеровано субвенцію у розмірі 10,532 млн. грн. Розпорядження про надання цієї субвенції підписала голова Львівської ОДА Ірина Сех.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*