Районний центр зайнятості інформує

30 жовтня, відповідно до затвердженого графіку проведення семінарів для безробітних, проведено семінар за участю представників Благодійної організації «Львівська аграрна дорадча служба» на тему: «Організація сільськогосподарського виробництва за рахунок малих бізнес проектів».

На семінарі були присутні 20 безробітних, які проживають у сільській місцевості та виявили бажання зайнятися власним бізнесом. З цікавістю безробітні слухали лекцію щодо технології промислового вирощування часнику, а саме: вибору місця і придатності грунтів, підготовки посівного матеріалу, посадки часнику, догляду за посадками часнику, заходів впливу проти хвороб та шкідників.

Зайняття таким видом підприємницької діяльності дало б змогу підвищити матеріальний добробут населення, адже в Україні є все необхідне для цього виду діяльності-кращі світові грунти, працьовиті робітники і фахівці, здатні організувати цю справу і вивести її на належний рівень.. По закінченні семінару представники фірми надали вичерпні відповіді на запитання безробітних.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*