Районний територіальний центр соціального обслуговування інформує

Міжнародний день інвалідів відзначається 3 грудня в усьому світі за ініціативи Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Цей день є днем підвищеної уваги суспільства до проблем осіб з інвалідністю, коли є нагода звірити, що зроблено і що потрібно зробити для формування гідних умов життя людей з обмеженими можливостями, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним на одинці зі своїми проблемами.

3 грудня для Турківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) не свято, а день, коли  підбиваються підсумки роботи за рік та аналізується, що ще треба зробити в майбутньому. І хоч залишається ще чимало невирішених питань, але багато на сьогодні вже зроблено.

На даний час  в територіальному центрі  у відділенні соціальної допомоги вдома 184 інваліди, в тому числі 35 інвалідів І групи, 102 інваліди ІІ групи, 47 інвалідів ІІІ групи. Соціальні робітники протягом року приділяють особливу увагу людям з обмеженими можливостями. Допомагають у вирішенні різних життєвих проблем, наданні різного виду допомог.

На протязі року  відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надавались послуги  інвалідам  різних категорій на платній і безоплатній основі : швеєю,  робітником по ремонту взуття, перукарем, соціальним працівником з надання гуманітарної допомоги. Так протягом одинадцяти місяців було обслужено 96 інвалідів і надано 1705 послуг.

У відділенні проводиться значна робота по залученню благодійної допомоги. Так до святкування Великодня 182 інваліди отримали продуктові набори від обласних депутатів Дзюдзь М.С. та Піх Б.П.  в результаті тісної співпраці з благодійним фондом „Милосердя” надано гуманітарну допомогу 35 інвалідам на суму  1323 гривень. З пункту прокату технічних засобів реабілітації видано в тимчасове користування засоби реабілітації 11 інвалідам.

До підготовки осінньо – зимового періоду надано грошову допомогу 171 інваліду на суму 34200 гривень. До Дня інвалідів 27 інвалідам про м. Турка благодійним фондом „Милосердя” були надані солодкі пакунки.

Голові організації „Червоний Хрест” була надана база даних інвалідів, які потребують допомоги.

Відділенням соціально медичних послуг обслужено 430 інвалідів,  яким надаються послуги такі як: вимірювання артеріального тиску, вимірювання цукру в крові, масаж. Лікар – терапевт виявляє непрацездатних громадян, які потребують послуг в даному відділенні, оформляє на них карти медичного висновку, видає скерування на апарат  “Caragem” та лікувальний масаж.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*