Райдержадміністрації працюють над залученням міжнародних донорських коштів

29 червня, в облдержадміністрації обговорили проблеми залучення міжнародних донорських коштів у райони, міста обласного значення і хід реалізації проектів, які вже впроваджуються на Львівщині.

Під час наради представники райдержадміністрацій озвучували ідеї проектів, які найближчим часом подаватимуться на конкурси: реставрація дитячих садочків та майданчиків, покращення інфраструктури прилеглих територій до закладів культури тощо.  Посадовці також ділились успішним досвідом уже реалізованого проекту “Місцевий розвиток орієнтований на громаду”, який реалізовувався за підтримки програми ПРООН.

Під час  обговорення основних проблем, які виникають в процесі залучення міжнародних донорських коштів, директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Тетяна Шепіленко наголосила на обов’язковості позитивної грантової історії держустанови, яка подає пропозиції.

За результатами наради було вирішено сформувати експертне громадське середовище при райдержадміністраціях для акумулювання ідей проектів, а також зустрітися з координаторами чинних проектів міжнародної технічної допомоги в районах та містах обласного значення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*