Радехівщина – лідер в області за обсягом залучених капітальних інвестицій, – голова РДА

У 2015 році у Радехівському районі продали права оренди на 10 земельних ділянок загальною площею 581,4 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Це – один із найкращих показників в області.

Про це повідомила голова Радехівської районної державної адміністрації Надія Шостак під час звіту про виконану роботу у 2015 році у п’ятницю, 5 лютого.

“Продаж права оренди на землю здійснювалася через аукціони, що дозволило поповнити місцеві бюджети на загальну суму у 1,4 мільйони гривень”, – зазначила Надія Шостак.

Також в район вдалося залучити капітальних інвестицій в розмірі 227 млн грн. З таким показником Радехівщина займає перше місце в загальнообласному рейтингу.

Окрім того, торік зросла середня заробітна плата з 2560 до 3 295 грн. Зокрема, в сільському та лісовому господарстві, а також у промисловості.

Як розповіла керівник району, у 2015 році на Радехівщині на ремонт доріг місцевого значення з обласного бюджету залучено 6, 457 млн грн, на комунальні дороги – 5,628 млн грн.

“В районі торік вдалося відремонтувати найпроблемнішу дорогу області – це дорога Н-17 Львів-Луцьк, – підкреслила Надія Шостак. – Ділянку від Львова до Волинської області, окрім міста Радехова, відновили за кошти в сумі понад 170 млн грн”.

За її словами, у цьому році на ремонт доріг Радехівщини планується в межах співфінансування залучити додатково понад 2 млн грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*