Районний конкурс мистецтв «Боринський грамофон талантів 2015»

???????????????????????????????В приміщені Боринського народного дому 15 листопада 2015 року проходив районний конкурс мистецтв «Боринський  грамофон талантів 2015». Організатори конкурсу  – гурток «Щасливе дитинство» при церкві Святої Євхаристії смт.Бориня. Метою проведення конкурсу було виявлення та підтримка обдарованих дітей та молоді Турківського району.

В конкурсі взяли участь  діти та молодь віком від 6 до 16 років, в таких номінаціях як : « Вокальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво» та «Розмовний жанр».

Переможці та лауреати конкурсу були нагороджені грамотами та дипломами. Учасникам, які зайняли призові місця був вручений сертифікат на одноденний відпочинок в санаторії «Женева» м.Трускавець. Головою журі був начальник відділу культури і туризму Турківської райдержадміністрації Володимир Кузьмин.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*