Питання захисту дітей

13 серпня заступник голови районної державної адміністрації Василь Цибак провів виробничу нараду за участю начальника служби у справах дітей Ірини Стебівки, директора Турківського районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді Марії Павлик, провідного спеціаліста відділу освіти  Богдана Макаришина .

На нараді  розглянуто питання:

1.Дотримано норм постанови КМУ від 01.06.2020р. №586 “ Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби СОVID-19 ,спричиненої  короно вірусом SARS-CoV-2”

2. “Про повернення дітей в заклади інституційного догляду і виховання дітей” відповідно до листа Міністерства соціальної політики України.

Вирішили:

1.Провести моніторинг дітей, які і б мали повернутися в заклади інституційного догляду та виховання дітей на 2020-2021р.

2.Вивчити ситуацію, щодо спроможності кожної сім’ї забезпечити потреби дітей .

3.Мінімізувати кількість дітей району , які б могли повернутися в заклади інституційного догляду та виховання дітей на 2020-2021 навчальний рік.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*