Питання своєчасності сплати єдиного соціального внеску – на проведеному засіданні

податковаНещодавно заступник начальника – начальник Турківського  відділення Самбірської ОДПІ Марія Павлович взяла участь у засіданні районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до державного та місцевих бюджетів, легалізації робочих місць та підняття заробітної плати на окремих підприємствах району, яка відбулась у Турківській райдержадміністрації.

На засідання були запрошені керівники/представники роботодавців, які допустили наявність заборгованості по єдиному соціальному внеску .

В ході заходу звернуто увагу на необхідності дотримання законодавства щодо офіційного оформлення трудових відносин з найманими працівниками та своєчасної сплати належних платежів до бюджету. Наголошено на необхідності виплати працедавцями заробітної плати своїм працівникам на рівні не нижче мінімальної та відповідальності за порушення умов трудового законодавства, зазначено соціальні стандарти 2017 року. Завдяки своєчасної сплаті ЄСВ та детінізації заробітної плати можливе додаткове збільшення податкових надходжень. Тому роботодавцям слід зосередити увагу на обов’язкове оформлення трудових відносини з працівником, недопустимість виплати заробітної плати в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня, несвоєчасної виплати заробітної плати та ЄСВ, або ж виплати зарплати «конвертах».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*