Питання створення та діяльності фермерських господарств, податкові та реєстраційні аспекти розглянули під час робочої зустрічі

Сьогодні, 11 червня, у Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області за участі департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, представників Головного територіального управління юстиції у Львівській області,  Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області, органів місцевого самоврядування, фермерів та суб’єктів державної реєстрації відбулась робоча зустріч «Створення та діяльність фермерських господарств. Податкові та реєстраційні аспекти».

В межах зустрічі порушили актуальні питання щодо діяльності фермерських господарств та сімейних фермерських господарств в частині користування та порядку оформлення прав на земельні ділянки, а також їх реєстрації.  Також,  присутніх ознайомили з інформацією щодо останніх змін земельного законодавства та чинного правового регулювання орендних відносин.

З метою інформування сімейних фермерських господарств про чинні зміни до Податкового кодексу України за результатом зустрічі прийняли рішення спільного напрацювання розробки інформаційного матеріалу – дорожньої карти про зміни до Податкового кодексу України, що передбачають віднесення до платників єдиного податку 4 групи (сільгосптоваровиробників) фізосіб – підприємців, які організували сімейне фермерське господарство.

Під час зустрічі начальник відділу розвитку аграрної інфраструктури, земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА  Тетяна Борушок також ознайомила присутніх з напрямами підтримки агропромислового комплексу за рахунок програм обласного та державного бюджетів, якими можуть скористатися фермери та агропідприємства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*