«Питання розвитку ДП «Львіввугілля» є вкрай важливим для регіону та енергетики країни», – Ростислав Замлинський

21 вересня, у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, відбулось засідання Колегії за участі міністра Ігоря Насалика, голів облдержадміністрацій, гендиректорів вугільних підприємств та профспілок. Під час Колегії обговорили питання сучасного стану та подальшого функціонування підприємств вугільної промисловості.

«50% щоденного відвантаження на енергетику по Україні забезпечує ДП «Львіввугілля», а відтак питання розвитку підприємства є вкрай важливим для регіону та енергетики країни», – зазначив під час Колегії перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Як зазначив міністр Ігор Насалик ДП «Львіввугілля» ще у 2017 отримає 350 млн грн кредитних коштів під державні гарантії на модернізацію,а відтак це дасть змогу вже з квітня 2018 вийти на беззбитковість.

Всі кошти, що зароблені будуть своєчасно оплачені. ДП Львіввугілля при такому стані справ до травня 2018 року може підвищити заробітну плату гірникам від 40 до 75 % – додав Ігор Насалик.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*