Питання реконструкції та будівництва доріг – у пріоритеті, – Володимир Гройсман

У межах робочої поїздки до трьох областей України Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прибув на Львівщину, де оглянув стан виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування Н-02 Львів-Тернопіль. Загальна протяжність цієї дороги – 72,8 км. Ремонтні роботи розпочали у 2016 році, тоді відремонтували 40 км. Загальна вартість робіт – 755 млн грн.

«Питання реконструкції та будівництва автомобільних доріг є пріоритетом. Ми будемо їх будувати і будувати якісно. Сьогодні ми вже другий рік поспіль доводимо, що навести лад на українських дорогах можливо. Потрібен час, кошти ми навчились акумулювати, в тому числі від перевиконання митних платежів. Говорячи про планові показники Львівщини, то минулого року ми запланували для області кошти у сумі 1 млрд 200 млн грн, виконали на 2 млрд. Цього року плановий показник – 2 млрд 400 млн гривень, тобто вдвічі більше, ніж минулого року», – зазначив Глава Уряду.

Володимир Гройсман розповів, що цього року з усіх джерел акумулювали 30 млрд гривень на будівництво доріг в Україні. «Це втричі більше, ніж минулого року по факту виконання. Найголовніші завдання – це якість, технології та контроль використання коштів. Цього року я також пропонуватиму на розгляд будівництво міжнародної траси Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Одеса. Ця дорога із огляду на впровадження безвізового режиму для України, має важливе значення, – додав Володимир Гройсман.

«Для нас дуже важливо, що керівник Уряду особисто побачив обсяг робіт, які сьогодні виконуються. Ми претендуємо на те, щоби бюджетні асигнування для Львівщини, які цього року є у розмірі 2,4 млрд, збільшили удвічі. Адже темпи виконання робіт по області дозволяють виконати роботи у межах 4 млрд. Додатково хочемо, аби виділили кошти на других шар доріг по роботах, які виконали у 2012 році та на завершення ремонту дороги на Самбір, Тернопіль, Червоноград», – наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Володимир Гройсман також зазначив, що сьогодні оголосять тендер на спільну українсько-польську програму розбудови прикордонної інфраструктури. Фінансування – майже 2 млрд гривень. До кінці року розроблять документацію, наступного року проекти почнуть реалізовувати.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*