Питання реалізації об’єктів за кошти субвенції з державного бюджету розглянули під час скайп-наради з головами РДА

Про стан реалізації об’єктів за кошти субвенції з державного бюджету йшлося сьогодні, 21 липня, під час онлайн наради голови Львівської ОДА Максима Козицького із керівниками райдержадміністрацій.

Фінансовий ресурс скерований місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток.

Як розповів т.в.о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда за даними Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області на початку цього року на рахунках місцевих бюджетів залишок невикористаної субвенції складав понад 56, 5 млн грн, за період із січня до 1 червня замовники використали понад 19 млн грн.

«Станом на 1 липня касові видатки склали майже 22 млн грн. Залишок невикористаної субвенції становить 34 598,820 тис гривень»,-  зазначив він.

Із 321 об’єкта, по яких були залишки невикористаної субвенції на початок року, завершено 263 об’єкти, тривають роботи на 41 об’єктах, підготовчі роботи на 14 об’єктах. Також не розпочато роботи на 3 об’єктах, які з об’єктивних причин не можуть бути реалізовані.

«Найбільші залишки субвенції мають м. Червоноград, м. Львів, Турківський, Пустомитівський, Бродівський, Сокальський, Старосамбірський та Стрийський райони», – зазначив керівник департаменту.

Відтак, голови РДА доповіли про хід робіт на об’єктах та отримали доручення щодо посилення роботи в цьому напрямку, зокрема забезпечення у повному обсязі освоєння перехідних залишків субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій 2017-2019 років.

Також в межах наради голова Дрогобицької РДА Омелян Стасула прозвітував про проведену роботу. Інформація стосувалася різноманітних галузей життя району: інфраструктури, медицини, освіти, економіки, агропромислового розвитку тощо.

За підсумками доповіді доручено спільно з податковим органом забезпечити збільшення надходжень до бюджету району, насамперед акцизного податку з пального та податку на майно. Окрім цього, на засіданнях робочої групи з питань легалізації виплати зарплати та зайнятості населення Дрогобицької райдержадміністрації прозвітують керівники підприємств, які допустили податковий борг за землю, нараховують зарплату на рівні нижче 5500 гривень, платників, які декларують нульові доходи або мінімізують сплату акцизного податку.

Також керівнику району доручено проводити моніторинг на предмет виявлення суб’єктів господарювання, які здійснюють нелегальну торгівлю пальним, у т. ч. нелегальні АЗС, а також торгівлю підакцизними товарами без наявності відповідних ліцензій на здійснення продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів відповідно без сплати акцизного податку.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*