Питання підвищення енергетичної незалежності та енергетичної безпеки України розглянули під час наради

5 вересня під головуванням генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міненерговугілля України Віталія Кушнірова відбулася відеоконференція з представниками облдержадміністрацій та експертного середовища регіонів України на тему: «Підвищення енергетичної незалежності та енергетичної безпеки України».

У межах зустрічі обговорили проект Закону України «Про засади державної політики у сфері енергетичної безпеки України» реєстр. № 8609 від 13.07.2018 року.

Метою розроблення  законопроекту є визначення на законодавчому рівні енергетичної безпеки держави, станів та явищ в енергетичній сфері, виникнення яких становитиме пряму загрозу енергетичній безпеці держави,  основні напрями та механізми реалізації державної політики в сфері енергетичної безпеки України.

Львівщину на відеоконференції представляли представники департаменту ПЕК та енергозбереження облдержадміністрації.

У межах наради, представники Львівщини зазначили, що енергетична безпека України є однією із найважливіших складових економічної та, відповідно, національну безпеку України в цілому. Від стану енергетичної безпеки України залежить спроможність держави забезпечити всі галузі економіки та кінцевих споживачів паливно-енергетичними ресурсами в обсягах, достатніх для забезпечення їх ефективного функціонування та зростання.

За результатами обговорення надали зауваження та пропозиції до проекту закону.

Більш детально із матеріалами зустрічі можна ознайомитись за посиланням.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*