Питання осучаснення приймальних відділень у опорних лікарнях обговорили під час селектору із Прем’єр-міністром

Сьогодні, 30 січня, відбулась селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

У межах селектору Прем’єр-міністр доручив у кожній області провести наради за участі прокуратури, фіскальної служби, СБУ та інших дотичних структур щодо боротьби із нелегальними АЗС. А також провести рейди та зробити фотозвіт кожного випадку незаконного розміщення АЗС.

«Нечесні підприємці повинні піти з ринку, а легальний бізнес ми будемо захищати», – наголосив під час наради Олексій Гончарук.

Відтак, на Львівщині 28 січня під час проведення рейдів робочою групою було здійснено виїзди на 35 адрес, ймовірно незаконно розміщених АЗС. З них: наявна ліцензія – 13, закрито – 16, демонтовано – 6.

Під час селекторної наради також порушили питання нарахування плати за теплову енергію та опалення, постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу, залучення інвестицій в розробку корисних копалин, наповнення та актуалізації шарів геопросторових даних у частині інформації про об’єкти, що надають публічні сервіси та послуги.

Окрім того, обговорили питання реалізації програми осучаснення приймальних відділень в опорних лікарнях. Нагадаємо, уряд затвердив план реалізації Концепції розвитку системи екстреної медичної допомоги, відповідно до якого цьогоріч буде обладнано 200 приймальних відділень.

«Сьогоднішня система екстреної медицини недосконала і не забезпечує вчасного, якісного та ефективного реагування. Ми не можемо більше дозволити собі втрачати життя наших людей через неефективну роботу державної машини», – наголосив Прем’єр-міністр.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*