Питання огляду водіїв на стан наркотичного сп’яніння розглянули на апаратній нараді

Понад 1600 протоколів складено співробітниками патрульної поліції у Львівській області за водіння транспортних засобів в нетверезому стані чи під дією лікарських препаратів. Більше половини справ – у суді, а з порушників стягнули майже 8 млн грн штрафних санкцій.

Про це сьогодні під час апаратної наради розповів начальник Управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко.

«Серед цих протоколів дуже низький відсоток тих, у яких виявлено наркотичні речовини, адже медичні огляди для виявлення таких водії проводять лише в одній установі – Пустомитівській лікарні. Однак везти з іншого кінця області водія в Пустимити недоцільно», – наголосив керівник патрульної поліції.

На думку Романа Пилипенка за ті кошти, що стягують з нетверезих водії, можна забезпечити лікарні відповідними експрес-тестами та реагентами.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак перелік закладів, де проводять обстеження, можна розширити.

«Якщо є потреба збільшити кількість точок, де можна провести обстеження, треба сформувати перелік таких кабінетів і вони запрацюють. Однак утримання таких кабінетів ляже на місцеві бюджети, адже обласний бюджет такі витрати на себе брати не може», – зазначила Ірина Микичак.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*