Питання легалізації зайнятості та заробітної плати в центрі наради у Львівській ОДА

Сьогодні, 23 травня, відбулась нарада під головуванням голови Львівської ОДА Олега Синютки щодо питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати, активізації роботи по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.

Серед учасників заходу – заступник голови правління Пенсійного фонду України Владислав Машкін, заступник директора Департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці Володимир Гончарук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, державних установ та організацій, громадських організацій та асоціативних структур, а також  представники районів та міст обласного значення Львівщини.

Відтак в межах зустрічі розглянули актуальне питання проведення засідань робочих груп щодо детінізації економіки в частині легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Окрім цього, представників районів і міст обласного значення ознайомили із шляхами удосконалення роботи районних комісій з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Нагадаємо, що робочі групи щодо детінізації економіки в частині легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення створені та діють у районах та містах обласного значення Львівської області та проводять зустрічі з суб’єктами господарювання, які допустили виплату заробітної плати нижче законодавством встановленого мінімуму, а також здійснюють роз’яснювальні заходи щодо необхідності виплати заробітної плати відповідно до норм трудового законодавства.

Додамо, що у всіх районах Львівської області регулярно проводять засідання районних комісій з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на яких обговорюють питання підвищення заробітної плати та офіційного працевлаштування найманих працівників. Відтак, упродовж січня-травня 2018 року провели понад 420 засідань, на яких місцевим суб’єктами підприємницької діяльності наголосили на важливості підвищення рівня заробітної плати.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*