Питання декларування – під час «гарячої лінії»

В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ вже стало звичним роз’яснення податкового законодавства платникам податків шляхом проведення сеансів телефонної «гарячої лінії». Так, в ході кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році, завідувач сектору доходів і зборів з фізичних осіб Турківського відділення Самбірської ОДПІ Іван Рибчич спілкувався з мешканцями Турківського району.

Впродовж відведеного часу в режимі телефонного зв’язку завідувач сектору доходів і зборів з фізичних осіб Турківського відділення надавав відповіді на запитання платників податків та роз’яснював всі нюанси сплати ПДФО. Здебільшого вони стосувались віднесення до об’єктів декларування отриманих видів доходів та розрахунку податку до сплати. Під час розмови всім, хто зателефонував, роз’яснювалися граничні терміни декларування та сплати податку, нюанси надання пільг певним категоріям громадян та їх відповідальність у разі несплати податку.

На всі питання громадяни отримали змістовні відповіді.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*