П’ятеро воїнів АТО зі Львівщини у складі збірної команди України вирушили на «Ігри Нескорених»

Сьогодні збірна команда України вирушила до Торонто (Канада) на міжнародні змагання «Ігри Нескорених» (Invictus Games), які триватимуть упродовж 23 – 30 вересня.

Збірну команду України сформовано з українських військовиків – представників Збройних Сил, Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків в зоні АТО.

У Торонто українці змагатимуться у шести видах спорту – веслування на тренажерах, плавання, пауерліфтинг, велосипедний спорт, легка атлетика та стрільба з лука.

У складі збірної команди України будуть представлені й п’ятеро воїнів, які презентуватимуть Львівщину, зокрема – члени основного складу: Катерина Михайлова (єдина жінка в команді), Роман Панченко та Дмитро Сидорук; а в резервному складі – Дмитро Афанасьєв; у складі супроводу – Сергій Калитюк. Катерина Михайлова візьме участь у змаганнях з пауерліфтингу, стрільби з лука та велоспорту; Дмитро Сидорук змагатиметься легкій атлетиці та стрільбі з лука; а Роман Панченко та Дмитро Афанасьєв заявлені у стрільбі з лука.

До Торонто у складі української делегації вирушили й двоє тренерів армійського спорту Львівщини: Леся Шах (стрільба з лука) та Володимир Латишевський (пауерліфтинг).

Нетерпляче очікують на прибуття українських воїнів до Торонта керівники організованих українських структур та молодь українська діаспори Канади, які готують спеціальну програму для української збірної.

Довідка:

«Ігри Нескорених» (Invictus Games) –  це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов’язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу.

Перші такі Ігри відбулись 2014 року у Лондоні. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри в Орландо. В 2017 році Ігри Нескорених пройдуть вже втретє в Канаді, однак свою збірну Україна представлятиме вперше. Це одна з важливих ініціатив в галузі реабілітації учасників АТО, які отримали серйозні поранення, захищаючи свою державу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*