П’ятдесят кандидатів претендують на керівні посади у Львівській ОДА

На посади керівників семи структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації конкурсна комісія зареєструвала 50 претендентів. Прийом документів у рамках відкритого відбору завершився у п’ятницю, 18 грудня.

“Цього четверга, 24 грудня, усі кандидати пройдуть комп’ютерне тестування, а також співбесіду із членами конкурсної комісії, – розповіла голова комісії, керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська. – Тестування розпочнеться з 9 год ранку. А вже в обід ми розпочнемо співбесіди із претендентами, за результатами яких рекомендуватимемо кращих для призначення на відповідну посаду”.

Нагадаємо, що відкритий конкурс оголошено на посади п’яти директорів департаментів: міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва; економічної політики; паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження; дорожнього господарства, транспорту та зв’язку; екології та природних ресурсів, а також начальника управління туризму та курортів та директора Державного архіву Львівської області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*