Пустомитівщина та Стрийщина лідирують у рейтингу районів

За підсумками березня у рейтингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення лідирують Пустомитівський, Стрийський та Кам’янка-Бузький райони. Натомість аутсайдером стали Турківщина та Старосамбірщина.

Серед міст обласного значення лідирують Львів та Трускавець, а найгіршими є Дрогобич та Самбір.

Про це розповів т.в.о директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів у вівторок, 12 квітня, під час наради у голови облдержадміністрації Олега Синютки.

За словами Романа Филипіва, в основі оцінки роботи райдержадміністрацій та міських виконкомів закладено кілька показників. Серед них – охоплення дошкільною освітою, заходи у народних домах, видача земельних ділянок воїнам АТО, робота ЦНАПів, звернення на лінію 112, централізований вивіз сміття. Також враховували й типові показники статистичної та податкової звітності, зокрема бюджет, промисловість, інвестиції, зарплатні борги, рівень оплати праці, прийняте в експлуатацію житло.

Заслухавши результати, Олег Синютка доручив наступного разу у рейтинговій оцінці врахувати показники із розрахунків за енергоносії, незадіяних земель сільськогосподарського призначення та благоустрою населених пунктів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*