“Пульс” захищає інтереси платників податків

загруженное (3)Турківське відділення Самбірської ОДПІ нагадує, що «Пульс» – це антикорупційний сервіс, спрямований на встановлення зворотного зв’язку з платниками податків та для протидії негативним тенденціям, що заважають розвитку підприємницької діяльності. Скористатися сервісом можуть платники податків та суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, котрі мають всі підстави вважати, що посадовці органів ДФС зловживають своїм службовим становищем або умисно створюють перешкоди в роботі.

Зателефонувавши на інтерактивний сервіс Ви маєте можливість повідомити про:

– протиправні дій працівників у ході проведення перевірки суб`єкта господарювання;

– недоліків у роботі відомства, зокрема: некоректне спілкування працівників з клієнтами щодо отримання довідок, щодо роботи Центру обслуговування платників податків, щодо режиму і порядку роботи податкової інспекції тощо;

– проблем при реєстрації чи поновлення платником ПДВ;

– проблем при поданні звітності;

– корупційних дій;

– інших неправомірних дій або бездіяльності працівників ДФС.

Надана Вами інформація миттєво передається для опрацювання і результати її розгляду повідомляються протягом 1-3 робочих днів.

Контактний номер сервісу «Пульс»: (044) 284-00-07.

Лінія працює цілодобово: у робочій час інформацію щодо корупційних діянь та інших неправомірних дій приймають фахівці ДФС, в неробочий час – інтерактивний автовідповідач.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*