Психологів та соцпрацівників навчали, як надавати професійну допомогу узалежненим та їх родинам

Днями благодійний фонд «Назарет» разом з представниками громадської організації «Осоння» провели для психологів та соціальних працівників одноденний тренінг на тему «Залежність, як одна із причин насильства в сім’ї».

Тренери розкрили тему залежності, розповіли про її механізми та  наслідки довготривалого вживання. Разом з учасниками тренінгу розібрали, що спонукає залежного бути агресивним у сім’ї та як сім’ї, в якій чиниться домашнє насильство, допомогти. Проговорили алгоритм роботи з кривдником та сім’єю в цілому.

Організатори підготували та роздали 20 пакетів інформаційного матеріалу. Також провели дві лекції від спеціалістів з узалежнення та із проведення програм для кривдників з конкретними кроками роботи з сім’ями, які знаходяться в кризових ситуаціях.

Також 20 спеціалістів отримали кейси для роботи з сім’ями, які знаходяться в кризових ситуаціях, для запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі.

Проєкт «Тренінг «Залежність як одна із причин насильства в сім’ї» благодійного фонду «Назарет» є одним з переможців конкурсу з визначення проектів (заходів) у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, розроблених інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*