Привітання з Днем працівників сільського господарства

bez-nazvanyya-1ШАНОВНІ ТРУДІВНИКИ СЕЛА!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем працівників сільського господарства ! Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду. У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Бажаємо всім сільським трудівникам міцного здоров’я, радості. Хай щедра осінь обдарує Вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вам і вашим рідним, на благо розквіту України та піднесення добробуту всього нашого славного народу.

Хай обходять Вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї. Бажаємо прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!

З повагою, найкращими побажаннями

колектив відділу агропромислового розвитку Турківської РДА

2016 рік

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*