Привітання з Днем Незалежності України!

Дорогі мешканці Турківщини!

Від щирого серця вітаю Вас з головним державним святом – Днем Незалежності України!

Незалежність України, набута різними поколіннями важкою працею, здоров’ям, щирою молитвою, відданим життям – неоціненний скарб, найвище досягнення, найвагоміше надбання для кожного з нас. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – захистити скарб, відстояти власну незалежність. Героїчно і самовіддано борючись, українці  віддають за неї  свої життя на сході України.

Сьогодні наша країна, наш народ святкує вже 29 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців. 29 років як кожен з нас господар на своїй прекрасній і чарівній землі. І незважаючи на випробування, які наразі переживає наша країна, Український народ дасть гідну відповідь на всі виклики сьогодення. Ми з вами обов’язково переможемо.

Бажаю Вам добра і злагоди, нехай свято Незалежності принесе всім нам мир та щастя! Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у справах, Господнього благословення у всіх наших починаннях. Нехай невичерпним буде джерело нашої віри, надії й любові до України!

Слава Україні!
Героям Слава!

З повагою голова райдержадміністрації        Віталій БАБЯК

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*