Привітання голови райдержадміністрації Василя Гакавчина з Днем Гідності та Свободи

images                                                                  Шановні земляки!

У цей знаменний і величний день я з гордістю говорю про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Адже ми разом довели росіянам і білорусам, полякам і литовцям, німцям і шведам, англійцям і американцям… те, що українці – це народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи. Такими ми були протягом всієї історії формування нашої держави. Ці риси проявилися в українців вкотре і за останнє десятиліття.

Майдан 2004-го року став початком Євромайдану 2013-го, початком Революції Гідності і початком кінця епохи деспота-Януковича і його олігархічно-бандитської команди. Ці дві революції назавжди увійшли в історично-генетичну пам’ять нашої нації. Також вони започаткували подвійне свято, котре ми відзначаємо сьогодні у День Гідності і Свободи. День Свободи в Україні був затверджений Президентом України Віктором Ющенком, враховуючи історичне значення початку «помаранчевої» революції 22 листопада 2004 року. Загальнонаціональні протести, мітинги, пікети, страйки та інші акції громадянської непокори проти свавілля влади тоді були організовані та проведені прихильниками Віктора Ющенка, як основного кандидата від опозиції на президентських виборах. Акції розпочалися після оголошення     Центральною виборчою комісією результатів другого туру президентських виборів, згідно з якими переміг Віктор Янукович. Після рішення Верховного суду було проведено повторне голосування другого туру, в результаті якого президентом України став Віктор Ющенко. Дуже прикро, однак влада, встановлена в Україні на той момент, не змогла реалізувати більшості очікувань, покладених на неї українським народом. Саме тому, як не прикро і трагічно, але наступним Президентом України став Віктор Янукович. Він і скасував День Свободи в Україні, об’єднавши його з Днем Соборності.         Зрозуміло, що українці не могли змиритися з політикою і методами управління державою бандита-президента. Логічним продовженням «помаранчевої» революції стали події на Майдані 2013-го – 2014-го років, які ми назвали Революцією Гідності. Далі наш народ був втягнутий в неоголошену війну з Північним сусідом. Окупація псевдобратами росіянами та їх маріонетками терористами-сепаратистами Криму і деяких регіонів Сходу… Сотні і тисячі смертей та каліцтв патріотів-бійців, котрі захищали і продовжують захищати Батьківщину від ворога… Сльози матерів, дружин і дітей загиблих солдат і офіцерів-героїв… І це в той час, коли ще не встигла прорости в землю кров невинно вбитих на Майдані із числа Небесної Сотні…З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013-го – лютому 2014-го стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, Указом Президента України Петра Порошенка був встановлений День Гідності та Свободи, який ми відзначаємо сьогодні вперше.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*