Привітання із Днем Державного Прапора України!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем Державного Прапора України!

23 серпня, напередодні Дня Незалежності України, ми вшановуємо Державний Прапор України – одну із головних національних святинь нашої держави, символ свободи, єднання та слави нашої країни.

Синьо-жовті кольори нашого прапора є кольорами героїчної боротьби, незламності та державного будівництва українців. Під нашим національним стягом найкращі сини й дочки українського народу споконвіку виборювали українську незалежність. І продовжують виборювати її сьогодні на сході України, щоденно покладають свої життя, захищаючи мир та спокій кожного з нас.

Наш обов’язок жити та працювати під нашим прапором так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків. Щоб всі хто бачить наший прапор знали, що це могутня, процвітаюча держава – Україна.

Нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини, нехай кожен з нас буде гідними пам’яті наших предків, які працею, здоров’ям, а деколи та своїм життям створювали славу і велич Державного Прапора України!
Від усієї душі бажаю всім здоров’я, миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо нашого краю та України!

Слава Україні!
Героям Слава!

З повагою
голова райдержадміністрації                       Віталій БАБЯК

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*