Привітання голови райдержадміністрації з Днем державної служби

Привітання голови РДА з Днем державної служби

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!

Основними цілями і завданнями державної служби є сприяння незмінності конституційного ладу, створення умов для відкритого громадського суспільства, захист прав і свобод громадян, а також забезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади, відповідно до їх завдань, повноважень і компетенції.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та своїй державі.

Впевнений, що діяльність державного службовця, яка на принципах високого професіоналізму, дотримання верховенства права, відданості справ та установлених моральних і духовних якостей, дає можливість ефективно служити своєму народові, забезпечувати високий авторитет державного службовця, а отже авторитет державної влади вцілому.

У нашому районі також працює багато державних службовців, які є взірцем службової і людської порядності, чесності і моральності, здатними матеріалізувати свій патріотизм у конкретних справах на благо жителів нашого району.

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, побажання успіхів у нашій важливій і відповідальній справі. Міцного Вам здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень, миру і злагоди Вам і Вашим родинам.

Голова райдержадміністрації                            Володимир Гребенюк
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*