Привітання голови райдержадміністрації Віталія Бабяка з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Турківщини!

Від щирого серця вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття – очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми. 

Сьогодні у кожному домі засяють вогники новорічної ялинки і ми згадаємо рік, що минає. Він був складний для українського суспільства, сповнений важких випробувань й важливих рішень. Проте, незважаючи на всі виклики сьогодення в нашій державі зберігається стабільність й віра в те, що незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі негаразди.

Сміливо відкриймо  першу сторінку календаря 2020  року й побажаємо один одному миру, згоди, терпіння, добра, щастя й достатків.
Сподіваюсь, що новий рік буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні.
Від усього серця бажаю всім турківчанам  щедрого і успішного року, невичерпаного життєвого оптимізму та здійснення усіх задумів і сподівань.
Нехай свята Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним.

З повaгою,

Головa Турківської paйонної

державної aдмiнiстpaцiї                                             Віталій БАБЯК

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*