Привітання голови райдержадміністрації Віталія Бабяка з нагоди Дня знань

Сердечно вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань!

Перше Вересня – це день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, він не минає жодної родини та єднає усі покоління представників різних професій. Всі ми колись зі школи розпочали складну дорогу до знань і продовжуємо йти по ній усе наше життя.

Шановні учні, бажаю Вам успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Особливо, хочу привітати зі святом дорогих першокласників. Нехай перші Ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.

Щира вдячність шановним педагогам за самовіддану працю та бездоганне виконання найвідповідальнішої місії – виховання підростаючого покоління. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє.

Наснаги й витримки батькам у новому навчальному році.

Нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх  розпочатих справ. З нагоди свята зичу усім Вам міцного здоров’я, миру і здійснення найзаповітніших мрій та сподівань.

З повагою
Голова райдержадміністрації                      Віталій БАБЯК                   

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*