Привітання голови райдержадміністрації Віталія Бабяка з Днем працівників сільського господарства

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята  – Дня працівника  сільського господарства! 

День працівника сільського господарства – це день, коли ми віддаємо шану людям, чия праця залишається однією з найважливіших, адже від неї залежить наша продовольча безпека. Це день кожного, хто присвятив своє життя аграрному сектору, своїм професіоналізмом, щоденною наполегливою працею на місцях робить неоціненний внесок у подальший розвиток нашого села, району, держави.

Дорогі аграрії! Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний – вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

У цей святковий день сердечно дякую за Вашу нелегку працю на землі, за вміле господарювання, за добрі серця, за те, що попри всі негаразди чесно і сумлінно робите свою справу.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, радості, злагоди та добра. Хай щедра осінь обдарує Вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Хай усі природні стихії обходять Вас стороною.

Нехай під сонячним і мирним  небом на наших українських ланах завжди колосяться щедрі врожаї, а в кожній оселі буде духмяний хліб на столі та добробут!

З повагою

Голова районної державної адміністрації               Віталій БАБЯК                    

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*