Привітання голови райдержадміністрації Олександра Лабецького з Днем рятівника

Без названия

Шановні наші рятівники!

Сердечно вітаю всіх співробітників і ветеранів Турківського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області з професійним святом – Днем рятувальника України.

Девіз вашої служби «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» засвічує гуманність вашої професії. Ви щодня, щогодини стоїте на варті збереження людського життя, майна та природних багатств. Саме пожежникам притаманні такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу та здатність до самопожертви. Навіть у найскладніших ситуаціях відважні вогнеборці проявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисципліну. За першого сигналу про небезпеку герої-пожежники готові зупиняти безжальну стихію та рятувати людське життя. Для багатьох це – не професія, це – сенс життя. І навіть у цей святковий день, пожежники перебувають на варті безпеки громадян.

У день професійного свята адресую Вам слова вдячності за нелегку справу порятунку людей та природних багатств, за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і території.

Бажаю усім Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

Зі святом Вас!

З повагою голова райдержадміністрації                                 Олександр Лабецький

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*