Прикордонники та митники п’яти європейських держав домовились у Львові про спільну взаємодію

Керівники прикордонних відомств України, Угорщини, Республіки Польща, Румунії та Словацької Республіки затвердили підсумкове Комюніке за результатами зустрічі у Львові 2 грудня. Сторони закріпили досягнуті домовленості щодо подальшого розвитку принципів управління кордоном, забезпечення прикордонної безпеки та вільного руху осіб і вантажів.

Загалом, під час зустрічі глави відомств п’яти країн обговорили сучасні та прогнозовані виклики і загрози безпеці спільного кордону України та Європейського Союзу, а також питання спрощення руху осіб і товарів через спільний кордон. Окрема увага, з огляду на міграційну кризу в Європі та необхідність значного посилення контролю на Східній та Південній ділянках українського кордону, зосередили безпековій ситуації.

Сторони охарактеризували загальний стан охорони кордону та визначили пріоритетні напрями співробітництва відомств. Українська сторона також наголосила на необхідності підвищення ефективності охорони кордону на Сході та Півдні країни за рахунок міжнародно-технічної допомоги.

Зазначимо, що перша зустріч керівників прикордонних відомств України та сусідніх країн – членів ЄС у Львові відбулась з метою реалізації ініціативи Президента України та виконання завдань Уряду щодо активізації боротьби з контрабандою та протидії незаконній транскордонній злочинності.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*