Прийнято Програму енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини

31 травня, на засіданні сесії Львівської обласної ради прийнято Програму енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016-2020 роки. Представляв програму директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації Михайло Мельник.

На реалізацію заходів Програми у 2016 році  передбачено кошти обласного бюджету в обсязі 10 млн гривень.

Ці видатки будуть спрямовані на реалізацію як організаційних, так і  комплексних технічних заходів. Зокрема, ці кошти скерують на проведення енергетичних обстежень та аудитів, термомодернізацію будівель, заміну вікон, дверей, реконструкцію систем опалення, освітлення, вентиляції та інші потеби.

За словами Михайла Мельника, у результаті виконання зазначених заходів заплановано досягти скорочення споживання енергоресурсів, забезпечити належний рівень кліматичного комфорту в будівлях, зменшити негативний вплив на довкілля, сформувати ощадливе відношення до споживання енергоресурсів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*