“Приємно, що українці не лише впізнавані в світі, а й стають драйверами розвитку міжнародної науки”, – Олег Синютка під час зустрічі з професором Євгеном-Зеноном Стахівим

Сьогодні, 28 лютого,  голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з лауреатом Нобелівської премії миру, доктором наук, професором Євгеном-Зеноном Стахівим.

“Ви маєте дати право українцям гордитися вами. Ваша підтримка і ви є нам потрібні. Важливо, щоб молоді люди, перед якими ви нині виступатимете, відчули гордість, що вони українці. Ми маємо дати людям відчуття гордості за державу. Приємно, що українці не лише впізнавані в світі, а й стають драйверами розвитку міжнародної науки”, – зазначив очільник Львівщини.

У межах зустрічі присутні порушили питання підтримки молодих українських науковців, а також українців за кордоном. Також акцентували увагу на російсько-українській війні в Україні.

“Я і мої колеги-науковці ми працюємо для України, я контактую з українцями за кордоном. Ми підтримуємо український народ”, – зазначив лауреат Нобелівської премії миру.

Окрім того, у межах зустрічі згадали товариша Євгена-Зенона Стахіва  громадського діяча, відомого пластуна Олеся Криськіва.

Зазначимо, сьогодні відбулось спецпогашення маркованого конверта до 75-річчя від дня народження лауреата Нобелівської премії миру Стахіва.

Нагадаємо, завтра професор Євген-Зенон Стахів візьме участь в Урочистому засіданні Вченої ради НУ «Львівська політехніка», під час якої йому вручать Диплом доктора Honoris Causa.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*