При реєстрації в ЄРПН податкових накладних здійснюється звірка даних щодо перебування платників ПДВ у такому реєстрі

Інформація про осіб, які зареєстровані  платниками ПДВ, міститься в реєстрі платників податку.

Особам, що реєструються як платники податку, присвоюються індивідуальні податкові номери, які використовуються для сплати  податку.
Податкові накладні не можуть бути зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), якщо індивідуальний податковий номер платника ПДВ не внесено до цього реєстру.

Винятком є ситуації, коли постачання товарів/послуг здійснюється отримувачу (покупцю), який не зареєстрований як платник податку на додану вартість. В такому випадку у рядку “Індивідуальний податковий номер отримувача (покупця)” проставляється умовний індивідуальний податковий номер (п.12 Порядку заповнення податкової накладної № 1307 від 31.12.2015).

Поряд з цим нагадуємо, що відповідно до п. 201.8 та п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України  право на нарахування ПДВ, складання накладних та їх реєстрацію в ЄРПН надається виключно особам, які зареєстровані платниками ПДВ.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*