При переході на дистанційне навчання освітні програми корегуватимуть

Попри карантин та нові форми навчання у школах, навчальні програми залишились ті самі. Однак на розсуд самих вчителів їх можуть корегувати відносно до обставин.

Педагог має право відповідно до законодавства регулювати програму та вносити зміни у неї.

«Коли йдеться про дистанційне навчання, навчати в тому ж темпі і давати стільки ж матеріалу як на уроці, доволі складно. Тому вчитель може корегувати програму. Певний матеріал може викласти сам, акцентувати на певних речах, а деякі теми може дати на самостійне опрацювання, може навіть від чогось відмовитись, повернувшись  до цього пізніше», – розповів заступник директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА Роман Пастушенко.

Навчальні програми є модельними, націлені переважно на загальний алгоритм. Кожен вчитель має право адаптовувати цю програму під своїх учнів, беручи в розрахунок їх загальний розвиток, схильності, кількість дітей у класі тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*