При ОДА планують створити службу для допомоги інвесторам

У Львівській облдержадміністрації готуються впровадити Службу швидкого реагування для інвесторів. Для реалізації планують застосувати приклад лінії “112”, яка вже успішно функціонує в області.

Про це сьогодні, 23 квітня, на засіданні Колегії Львівської ОДА розповів директор обласного департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Василь Лозинський.

Очікується, що до роботи такої служби залучать відповідальних представників структурних підрозділів ОДА і територіальних органів. “Ми очікуємо, що це допоможе у вирішенні нагальних питань, а також проблем, які стримують процес інвестування”, – наголосив він.

За словами Василя Лозинського, в області відновлено активний діалог з інвесторами і вже сьогодні напрацьовується новий склад Ради вітчизняних та іноземних інвесторів для подальшої співпраці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*