При ДАБІ утворено територіальний осередок Громадської ради

Сьогодні, 10 червня, під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Синютки відбулося засідання Координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва при Львівській ОДА.

На засіданні було розглянуто стан виконання протокольних доручень стосовно роботи департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області. Зокрема, директор департаменту Роман Желих повідомив, що 3 червня утворено територіальний осередок Громадської ради при департаменті. До 17 червня департамент очікує заявки про участь представників громадськості в територіальному осередку Громадської ради.

Також, за словами Романа Желиха, в рамках електронного урядування запроваджено послугу “Електронні адміністративні послуги”, через яку суб’єкт господарської діяльності має можливість подати на реєстрацію через офіційний сайт http://dabi.gov.ua/ декларацію про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*