“Prozorro”: для Буського та Бродівського районів провели семінар

У п’ятницю, 15 липня, у Буській райдержадміністрації відбувся семінар-навчання для розпорядників бюджетних коштів Буського та Бродівського районів щодо особливостей застосування Закону України “Про публічні закупівлі”.

Про це повідомляють у департаменті економічної політики облдержадміністрації.

Захід відбувся відповідно до графіку проведення семінарів, основне завдання яких – навчити замовників користуватися електронною системою закупівель “Prozorro”.

Провів семінар експерт із державних закупівель, регіональний тренер-агент електронної системи закупівель “Prozorro” по Львівській області Мирослав Сімка. Він детально розкрив широке коло питань, що стосуються використання електронної системи “Prozorro” при проведенні закупівель за бюджетні кошти.

“Prozorro” – елемент реформи публічних закупівель. Це відкритість, прозорість та дієвість, це система яка змінить країну на краще”, – зазначив під час семінару директор департаменту регулювання державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександр Стародубцев.

Нагадаємо, що з 1 серпня 2016 року усі тендерні закупівлі будуть проводитися через електронну систему. До цього вона зарекомендувала себе як дієвий механізм проведення закупівель та економії бюджетних коштів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*