Прозорі та ефективні закупівлі в Україні: найкраще співвідношення ціни та якості

Про централізовані закупівлі, методи відбору, ринкові дослідження, технічні характеристики, критерії оцінки та керування контрактами йшлося під час семінару щодо прозорих і ефективних закупівель в Україні, проведеного нещодавно в Києві Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Програмою розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США.

За словами начальника відділу тендерної політики управління тарифної та тендерної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Тараса Ситника, учасники семінару дізналися як досягти найкращого співвідношення ціни та якості з використанням передової міжнародної практики у галузях будівництва, медичних товарів та харчових продуктів.

Варто зазначити, що участь у семінарі взяли посадовці міністерств, Антимонопольного комітету, Рахункової палати, представники українських органів правосуддя, державних обласних адміністрацій, члени Американської торгової палати, Європейської бізнес асоціації та інші.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*