Проводитиметься традиційне масове сходження “Говерлянка-2016”

images (1)Традиційне масове сходження «Говерлянка-2016» проводитиметься з 25 до 27 березня 2016 року. Безпосередньо похід сходження буде здійснюватись зі сторони селища Ворохта Івано-Франківської області ущелиною річки Прут (через Карпатський національний природний парк (НПП) та урочище «Заросляк»). Початок пішої частини сходження-форелеве господарство на території Карпатського НПП. За сприятливих дорожніх умов можливий підвіз старших за віком учасників сходження до навчально-спортивної бази «Заросляк».

Традиційне масове сходження присвячується :

  • 25 річницю проголошення незалежності України;
  • 760-річчю міста Львова;
  • 150-річчю від дня народження видатного історика, Президента УНР Михайла Грушевського;
  • вшанування пам’яті відомого львівського туриста і організатора туризму Ореста Копійчука та львівського альпініста, Героя Небесної Сотні-Юрія Вербицького.

До участі у сходженні допускаються практично здорові туристи віком старше 14 років (діти віком до 14 років – тільки з батьками), які володіють навиками участі у зимових походах вихідного дня.

                                             ПРОГРАМА

25 березня 2016 року:

21:00- загальний збір учасників «Говерлянки-2016» в центральному залі Головного вокзалу станції Львів для організації посадки у потяг.

20:00– відправлення потягу Львів – Ворохта

26 березня 2016 року:

4:00 (орієнтовно)- прибуття потяга на станцію Ворохта.

7:00– від’їзд від ст..Ворохта автобусом з першою колоною учасників сходження до початку пішої частини маршруту (приблизно 14 км. від станції Ворохта).

8:15-вихід на маршрут сходження першої колони.

9:00– від’їзд від ст..Ворохта автобусів з другою колоною учасників сходження до початку пішої частини маршруту.

10:15– вихід на маршрут сходження першої колони.

 20:00– підведення підсумків та нагородження учасників сходження на пероні ст..Ворохта

22:00– відправлення потягу Ворохта-Львів.

27 березня 2016 року:

4:30 (орієнтовно)- прибуття потягу Ворохта – Львів до Львова.

Участь у сходженні є добровільною та фінансуються за рахунок учасників або організацій, які готові профінансувати їх участь у сходженні. Учні та студенти можуть скористатися пільговою ціною квитків на проїзд в поїзді Львів-Ворохта-Львів за умови надання організаторам учнівських (студентських) квитків на день викупу зарезервованих квитків в касах вокзалу.

Вимоги до учасників: перед початком сходження кожен учасник отримує інструктаж з технічної безпеки та правил поведінки в гірській, природоохоронній місцевості під час сходження, про що і засвідчує власним підписом.

Під час сходження кожен учасник зобов’язаний неухильно виконувати розпорядження членів штабу, інструкторів та членів пошуково-рятувального загону.

Кожному учаснику обов’язково треба мати теплий вітронепроникний гірськолижний або спортивний костюм, куртку, шапку, теплі рукавиці, сонцезахисні окуляри, теплі черевики з твердою підошвою, запасний змінний одяг і взуття. Необхідно мати харчі для споживання в вагоні потяга та польових умовах, термос з гарячим чаєм, кавою, бажано-лимон, сухофрукти, шоколад, цукерки. Після сходження у селищі Ворохта можна скористатися послугами розвиненої мережі магазинів та закладів харчування.

УВАГА! У разі відсутності відповідного спорядження та невиконання обов’язкових вимог туристи не будуть допущені до участі у сходженні.

Індивідуальні заявки на участь та оплата прийматимуться від 14 до 21 березня 2016 року в приміщенні Львівської ОФСТ понеділок, вівторок, середа, п’ятниця з 18.00 до 20.00 (тел..096-608-90-54, 093-624-16-62, 261-31-95).

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*