Провідні фахівці Міністерства охорони здоров’я України обговорили у Львові проблемні питання профілактики та лікування інфекційних і соматичних захворювань у дітей

26 лютого, у приміщенні палацу культури ім. Гната Хоткевича відбувся семінар «Проблемні  питання профілактики та лікування інфекційних і соматичних захворювань у дітей» за участю провідних фахівців Міністерства охорони здоров’я України, – інформує прес-служба Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Захід проводився за підтримки Міністерства охорони здоров’я та групи компаній «Мед-Експерт» в рамках Європейського тижня імунізації.

Учасників конференції привітала начальник відділу материнства і дитинства Департаменту охорони здоров’я Львіввської ОДА Любомира Кутневич. Вона нагородила кращих педіатрів і неонатологів області грамотами та закликала інших лікарів брати приклад із них.

У семінарі взяли участь заступник директора Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги, начальник управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України Олена Терещенко, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедрою педіатрії №2 Національної медичної академії післядипломної освіти імені ім. П. Л. Шупика В’ячеслав Бережний, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедрою дитячих інфекційних хвороб Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, головний позаштатний дитячий інфекціоніст МОЗ України Сергій Крамарьов та ін.

Під час семінару фахівці МОЗ зосередили увагу учасників на питаннях удосконалення організаційної роботи з питань імунопрофілактики та профілактики інфекційних хвороб у дітей. Зокрема, заступник директора Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги, начальник управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України О. Терещенко у своєму виступі зазначила, що 2,5 млн. осіб у світі помирають від захворювань, яких можна уникнути шляхом вакцинації. Також, звернула увагу на важливості безпеки пацієнта та лікаря під час проведення вакцинації.

Про стан інфекційної захворюваності дітей в Україні та актуальні питання вакцинопрофілактики розповів завідувач кафедрою педіатрії №2 Національної медичної академії післядипломної освіти імені ім. П. Л. Шупика В. Бережний.

С. Крамарьов головний позаштатний дитячий інфекціоніст МОЗ України висвітлив основні підходи до вакцинопрофілактики інвазивних інфекцій у дітей – менінгококової та пневмококової.

У семінарі лікарі могли брати участь як очно, так і заочно, оскільки відбувалась інтерактивна трансляція семінару в мережі Інтернет. Трансляція проводилась через портал державного центру телемедицини МОЗ України www.esemi.org.

Наприкінці семінару, усі зареєстровані учасники, в т.ч. учасники трансляції, отримали сертифікати. Така форма підвищення кваліфікації високо оцінюється практикуючими лікарями, адже навчальні семінари дають змогу отримати необхідні практичні знання та покращити якість надання медичної допомоги.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*