Проведено засідання районної призовної комісії

images (3)Сьогодні, 6 листопада, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Лугового за участі представників районного військкомату та завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та запобігання корупції Володимира Багана проведено засідання районної призовної комісії.

На засіданні, зокрема, зазначено, що з 1 жовтня 2015 року до війська призиваються на строкову військову службу громадяни України чоловічої статі, які придатні за станом здоров’я до військової служби. Явці на призовну дільницю Турківського району підлягають усі громадяни 1997 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1988 – 1997 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин. Триватиме призов до 30 листопада 2015 року. Термін проходження військової служби для юнаків, які не здобули вищої освіти становить 18 місяців, а з вищою освітою – 12 місяців. Оповіщення громадян про призов на строкову військову службу і їх прибуття на призовну дільницю відбувається за наказом військового комісара і повістками, врученими призовникам через виконавчі комітети місцевих рад.

За підсумками засідання районної призовної комісії перший заступник  голови райдержадміністрації дав ряд доручень.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*