Проведено засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

1110 березня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, за участі членів комісії проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На порядку денному розглядалися наступні питання, а саме:

1.Про посилення протипожежного захисту об’єктів, населених пунктів, лісів, сільгоспугідь та заходи щодо попередження пожеж в екосистемах у весняно-літньому пожежно-небезпечному періоді 2016 року.

2.Про проведення в готовність до використання за призначенням та завершення проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту району та затвердження графіку проведення позачергової перевірки захисних споруд.

3.Про стан протипожежного водопостачання у населених пунктах району.

4.Про створення оперативного штабу для координації дій з проведення заходів щодо мінімізації можливих наслідків надзвичайних ситуацій з пожежною безпекою в 2016 році.

5.Розгляд звернень та заяв.

Комісія вирішила затвердити «Комплексний план дій Турківської районної державної адміністрації, районних управлінь, органів місцевого самоврядування, установ та організацій щодо протипожежного захисту лісів і сільгоспугідь у весняно-літньому пожежонебезпечному періоді 2016 року». Зобов’язати власників захисних споруд  привести в готовність захисні споруди до використання за призначенням до 10.10.2016 року.

Рекомендувати голові райдержадміністрації Олександру Лабецькому створити районний штаб для координації дій з проведення заходів щодо мінімізації можливих наслідків надзвичайних ситуацій пов’язаних з пожежною небезпекою в 2016 році.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*