Проведено засідання районного штабу з питань пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО

imagesСьогодні, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького за участі першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Багана проведено засідання районного штабу з питань пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.  На засіданні взяли участь члени районного штабу та начальник управління соціального захисту населення Турківської районної державної адміністрації  Микола Гут, який надав інформацію про те, що на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 червня 2014року №588-р «Питання соціального забезпечення громадян України, які  переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції» , розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 2 липня 2014р №271/0/5-14 «Про утворення обласного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції»та з метою організації розміщення громадян, які виявили бажання тимчасово переселитися на територію Турківського району з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції   видано розпорядження голови райдержадміністрації від 04.07.2014р. №149 яким затверджено склад районного штабу з питань пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та затверджено план заходів по вищевказаному питанню. Проведено моніторинг приміщень які можуть використовуватися для тимчасового поселення громадян. Засідання районного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції проводиться щотижнево.

Крім цього на виконання доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 27 серпня 2014р. №45/0/6-14 видано доручення голови райдержадміністрації від 29.08.2014р. №35 яким затверджено склад

тимчасово діючої моніторингової групи.  Згідно доручення моніторинговою групою розроблено порядок роботи та заходи по виявленню та збору інформації щодо потреб вимушених переселенців.

Станом на 20.05.2015р.на території району тимчасово проживає 89 осіб в т.ч. 18- з АР Крим: з них  9 дітей та 71 особа з районів проведення АТО: з них 17 дітей. На даний час з числа дітей, які прибули з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО в загальноосвітніх навчальних закладах району навчається 17дітей, них: Донецька обл.- 7дітей,Луганська обл.- 10 дітей.

Особи, які приїхали в район по скеруванню департаменту соціального захисту населення забезпечені житлом та Турківським районним територіальним центром соціального обслуговування(надання соціальних послуг) надано перший соціальний пакет, а саме:

-засоби гігієни першої необхідності «ЮНІСЕФ»-18 коробок отримали 12 сімей(50осіб);

-постільну білизну, одяг, взуття отримали 12 сімей(50осіб).

Районним штабом організовано збір продуктів харчування, одягу, медикаментів від населення району.

В липні місяці 2014р.4 сім’ям з АР Крим надано одноразову адресну допомогу за рахунок коштів управління Верховного комісара ООН у справах біженців на загальну суму 27750,00грн.в т.ч.3 сім’ям по 6750,00грн та 1 сім’ї-7500,00.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.2014р. №213 «Про забезпечення тимчасового проживання сімей, які переселилися З АР Крим та м.Севастополя» та розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 21 липня 2014р. №313/0/5-14 «Про розподіл коштів резервного фонду державного бюджету» видано розпорядження голови райдержадміністрації від 28 липня 2014р.№171 «Про використання коштів резервного фонду державного бюджету».Згідно затвердженого розподілу з резервного фонду у 2014р. виділено 473,7 тис.грн., з них відшкодовано за тимчасове проживання сімей, які переселилися з АР Крим в сумі52,2 тис. грн .в т.ч.БТФ «Чертур»-39,9 тис. грн..,Боринський професійний ліцей НПР-12,3 тис.грн.

Станом на 20.05.2015р. в управління соціального захисту населення районної державної адміністрації звернулося 5 сімей за призначенням державної допомоги з них проводиться виплата 5 сім’ям.

30.04. 2015р.згідно розпорядження голови Турківської районної ради від 29.04.2015р. №17 надано матеріальну допомогу в розмірі 500,00грн. 1 внутрішньо-переміщеній особі.

Станом на 01.05.2015р.відповідно до «Порядку надання щомісячної  адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів  проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01жовтня 2014р.№505 зі змінами призначено і виплачено адресної допомоги на загальну суму 159,2 тис.грн. в кількості 32 сім’ям.

Районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді здійснюється соціальний супровід тимчасово переселених осіб, в базу даних занесено потребу та розміри одягу та взуття осіб що їх потребують. Створено та постійно наповнюється банк теплих речей та взуття.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*