Проведено засідання оргкомітету з відзначення Дня Захисника України

8 жовтня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Юрія Лила  проведено засідання оргкомітету з відзначення Дня Захисника України, Українського козацтва та УПА. Під час засідання оргкомітету було попередньо обговорено план проведення заходу.

Також на засіданні обговорено питання щодо заходів у місті Львові з нагоди Дня захиника України за участі учасників АТО(ООС) Турківського району та забезпечення їхнього доїзду до м.Львова

За результатами обговорення прийнято рішення провести районний захід до Дня захисника України 11 жовтня о 15 годині в актовому залі Турківської музичної школи.

Довідково: День захисника України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва.Свято встановлено 14 жовтня 2014 указом Президента України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*