Відбулося засідання оргкомітету по проведенню ралі «Кубок Карпат»

???????????????????????????????

???????????????????????????????

Сьогодні, 13 жовтня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського відбулося засідання оргкомітету по проведенню ралі «Кубок Карпат», в якому взяли участь члени організаційного комітету. На засіданні обговорено питання забезпечення безпеки руху та безпеки правопорядку під час проведення змагань, пожежної безпеки та надання медичної допомоги.

Нагадаємо, що 14 жовтня з 11.00 год. до 16.00 год. відбудеться пробний заїзд та ознайомлення з трасою в звичайному режимі. На цей період часу автомобільна дорога Бориня-Мохнате перекриватись не буде і будь-якого спеціально-обмежуючого режиму вводитись не буде. Самі гонки пройдуть 15 жовтня з 8.00 год до 16.00 год. В цей період часу дорога Бориня-Мохнате буде перекрита для руху будь-якого транспорту окрім надзвичайних ситуацій. Крім цього буде обмеження на рух пішоходів та свійських тварин по проїзній частині. Виїзд особистого автотранспорту  на цій ділянці дороги також буде заборонено. Громадський транспорт 15.10.2017 року з 8.00 до 16.00 год. здійснювати рейси на дорозі Бориня-Мохнате не буде.

Звертаємося до жителів, які проживають в населених пунктах, де буде проходити ралі віднестися з розумінням до прийнятих заходів безпеки та уникати ситуацій, які можуть привести до певний ускладнень. Просимо всіх дорослих на цей період часу контролювати переміщення дітей та забезпечити догляд за ними.

Відкриття змагань відбудеться 14 жовтня 2017 року о 18.00 год. на території готелю «Панська ровінь» в с.Мохнате. Закриття та нагородження відбудеться 15 жовтня 2017 року о 17.00 год. на цій же території.

Старт гонок розпочнеться в с.Мохнате на дорозі біля сільської ради, а фініш в селищі Бориня на дорозі біля міської лікарні.

Громадський порядок та безпеку буде забезпечено силами Турківського ВП Самбірського ВП у Львівській області а також приданими силами з Сколівського, Самбірського та Стрийського районів в загальній кількості біля  70 чоловік.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*